Dabas un cilvēka mijiedarbība ir tik cieša un pamatīga, ka praktiski jebkurā cilvēka dzīves procesā varam atrast līdzsakarības tajā, kas notiek dabas procesos.

Kokam ir saknes, stumbrs un vainags, savukārt, cilvēkam ir senči (saknes), viņš pats kā senču turpinājums (stumbrs) un viņa turpinājums bērnos, darbos, sapņos un to realizācijā (vainags).

Arī NAROVSKI ir daļa no dabas procesiem. Savu vecāku radīti un gaidīti, Sintija un Kaspars Narovski ir izauguši par garā spēcīgiem cilvēkiem, kuri ar milzu aizrautību, saglabājot cieņu un bijību pret dabas procesiem, rada lietas ar dvēseli. Viņu pamatīgo vainagu kuplo arī trīs Narovsku meitas – Amanda, Heidija un Kamilla.

NAROVSKI ir ģimenes uzņēmums. Ģimene ir Narovsku pamatvērtība. Tāpat kā mijiedarbība ar dabu un tajā notiekošo. Satikšanās ar vairākus simtus gadiem masīvkokiem un iespēja un vēlme tiem iedot iespēju turpināt to dzīvi vēl pāris simtu gadu garumā, ir ļoti īpašs notikums un process. Ļoti dvēselisks piedzīvojums, kura laikā izzūd praktiski jebkuras robežas, kādas pastāv starp cilvēku un koku.

Tāpēc droši varam apgalvot, ka arī NAROVSKI patiesībā ir stāsts par katru no mums – par mūsu saknēm, stumbriem un vainagiem.